Image Sizes (3.0.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: More
ta: மேலும்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
