Image Sizes (3.0.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: More
nn: Meir

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
