Image Sizes (3.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: More
te: మరిన్ని

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: About
te: గురించి
