Image Sizes (4.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: More
ar: المزيد

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Media
ar: ميديا

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Image sizes
ar: حجم الصورة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Image style
ar: نمط الصورة
