Image Sizes (4.0.0-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: More
bn: আরও

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
