Image Sizes (4.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: More
eu: Gehiago

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Original
eu: Originala

en: Image sizes
eu: Irudien neurriak

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Styles
eu: Estiloak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
