Image Sizes (4.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: More
is: Meira

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Original
is: Upprunalegt

en: About
is: Um
