Image Sizes (4.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: More
km: បន្ថែម

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
