Image Sizes (4.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
