Image Sizes (4.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: More
uk: Ще

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Media
uk: Медіа

en: Original
uk: Оригінал

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Image sizes
uk: Розміри зображення

en: No style
uk: Немає стилю

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Styles
uk: Стилі

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: - empty image -
uk: - порожнє зображення -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
uk: Стилі зображень, що будуть застосовані при використанні атрибуту 'розміри'

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: - None (original image) -
uk: - Немає (оригінальне зображення) -
