Image Sizes (4.0.0-rc3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: More
bg: още...

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Media
bg: Медия

en: Original
bg: Оригинал
