Image Sizes (4.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: No style
bo: བཟོ་ཉམས་མེད་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
