Image Sizes (4.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: More
fa: بیشتر

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Media
fa: رسانه

en: Original
fa: اصلی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Image sizes
fa: اندازه های تصویر

en: No style
fa: بدون قالب

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Styles
fa: استایل ها

en: Image style
fa: سبک تصویر
