Image Sizes (4.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: More
hu: Több

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Media
hu: Média

en: Original
hu: Eredeti

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Image sizes
hu: Kép méretek

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Styles
hu: Stílusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: - empty image -
hu: - üres kép -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
hu: A 'sizes' attribútum használata esetén használt képstílusok

en: - None (original image) -
hu: - Nincs (eredeti kép) -
