Image Sizes (4.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: More
pl: Więcej

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Original
pl: Oryginał

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Image sizes
pl: Wymiary obrazka

en: No style
pl: Brak stylu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Styles
pl: Style

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: - empty image -
pl: - pusty obraz -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
pl: Style obrazów stosowane w trakcie używania atrybutu 'sizes'

en: - None (original image) -
pl: - Żaden (oryginalny obraz) -
