Image Sizes (4.0.0-rc3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: More
sk: Viac

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Media
sk: Médiá

en: Original
sk: Originál

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Image sizes
sk: Rozmery obrázka

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Styles
sk: Štýly

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
