Image Sizes (4.0.0-rc3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: More
tr: Devamı

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Media
tr: Medya

en: Original
tr: Orjinal

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Image sizes
tr: İmaj boyutları

en: No style
tr: Stil yok

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Styles
tr: Biçemler

en: Image style
tr: Resim stili

en: - empty image -
tr: - boş görsel -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
tr: 'sizes' özniteliği kullanılırken kullanılacak resim stilleri

en: - None (original image) -
tr: - Yok (özgün resim) -
