Image Sizes (4.0.0-rc4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: More
cy: Mwy

en: Default
cy: Diofyn

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Image sizes
cy: Meintiay delwedd

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Image style
cy: Arddull delwedd
