Image Sizes (4.0.0-rc4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: More
mr: अधिक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी
