Image Sizes (4.0.0-rc4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: More
sr: Више

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД
