Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: More
cs: Více

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Media
cs: Média

en: Original
cs: Původní

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Styles
cs: Styly

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: - empty image -
cs: - prázdný obrázek -

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
