Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: More
da: Mere

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Image sizes
da: Billedstørrelser

en: No style
da: Ingen style

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Image style
da: Billedformat

en: - empty image -
da: - tomt billede -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
da: Image styles der skal bruges når du bruger sizes-attributten

en: - None (original image) -
da: - Ingen (originalt billede) -
