Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: More
fr: Plus

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Media
fr: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Image sizes
fr: Dimensions de l'image

en: No style
fr: Aucun style

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Landscape
fr: Paysage

en: Image style
fr: Style d'image

en: - empty image -
fr: - image vide -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
fr: Styles d'images à utiliser lorsque l'attribut 'sizes' est utilisé

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: - None (original image) -
fr: - Aucun (image originale) -
