Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: More
gl: Máis

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Media
gl: Medios

en: Original
gl: Orixinal

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Image sizes
gl: Tamaños de imaxe

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Styles
gl: Estilos

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
