Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: More
ja: 続き

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Media
ja: メディア

en: Original
ja: オリジナル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: No style
ja: スタイルなし

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Styles
ja: スタイル

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: - empty image -
ja: - 空画像 -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
ja: 'sizes' 属性を使用する際の画像スタイル

en: - None (original image) -
ja: - なし (オリジナル画像) -
