Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: More
ku: زیاتر

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
