Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: More
my: ပို၍

en: Label
my: အညွန်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
