Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: More
ne: थप

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: Original
ne: असली

en: Image sizes
ne: तस्विरको नापहरु

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
