Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: More
nl: Meer

en: Default
nl: Standaard

en: Original
nl: Origineel

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Image sizes
nl: Afmetingen van afbeelding

en: No style
nl: Geen stijl

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Styles
nl: Stijlen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: - empty image -
nl: - lege afbeelding -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
nl: Te gebruiken afbeeldingsstijlen wanneer het 'sizes' attribuut wordt gebruikt

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: - None (original image) -
nl: - Geen (originele afbeelding) -
