Image Sizes (4.0.0-rc5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: More
sv: Mer

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Image sizes
sv: Bildstorlekar

en: No style
sv: Ingen stil

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: - empty image -
sv: - tom bild -

en: - None (original image) -
sv: - Ingen (originalbild) -
