Image Sizes (4.0.0-rc6) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: More
ca: Més

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Media
ca: Multimèdia

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Image sizes
ca: Dimensions d'imatge

en: No style
ca: Sense estil

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Styles
ca: Estils

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: - empty image -
ca: - imatge buida -

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: - None (original image) -
ca: - Cap (imatge original) -
