Image Sizes (4.0.0-rc6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: More
eo: Pli

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Image style
eo: Bilda stilo
