Image Sizes (4.0.0-rc6) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: More
et: Veel

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Media
et: Meedia

en: Original
et: Originaal

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: No style
et: Pole stiile

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Styles
et: Stiilid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: - empty image -
et: - tühi pilt -

en: - None (original image) -
et: - Puudub (algne pilt) -
