Image Sizes (4.0.0-rc6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: More
hy: Ավելին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
