Image Sizes (4.0.0-rc6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: More
ur: مزید

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
