Image Sizes (8.x-1.11) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Media
he: מדיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Style
he: סגנון

en: Image sizes
he: גדלי תמונות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Styles
he: סגנונות

en: The part of the image that will be retained during the crop.
he: חלק התמונה שיישאר במהלך החיתוך.

en: Image style
he: סגנון תמונה
