Image Sizes (8.x-1.14) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
