Image sliders (6.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Role
lv: Loma

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Language code
lv: Valodas kods
