Image sliders (6.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika
