Image sliders (6.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
