Image sliders (6.0.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
