Image sliders (6.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Created
uk: Створено

en: Role
uk: Роль

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Slider
uk: Повзунок

en: Language code
uk: Код мови

en: The description.
uk: Опис

en: Image field
uk: Поле зображення

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
