Image sliders (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Edit
id: Sunting

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Role
id: Peran

en: Changed
id: Berubah

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Image field
id: Field gambar
