Image Style Metadata (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Example
hi: उदाहरण

en: Method
hi: तरीका

en: Style
hi: अंदाज

en: Changed
hi: बदल गया
