Image Style Metadata (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Example
hu: Példa

en: Method
hu: Mód

en: Style
hu: Stílus

en: Changed
hu: Módosítva

en: Queue
hu: Várólista

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
