Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Method
ar: الطريقة

en: Style
ar: نمط

en: Changed
ar: تم التغير
