Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: File ID
be: Файл ID

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Method
be: Метад
