Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: File ID
et: Faili ID

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Method
et: Meetod

en: Style
et: Stiil

en: Changed
et: Muudetud
