Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Example
gl: Exemplo

en: Method
gl: Método

en: Style
gl: Estilo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Queue
gl: Cola
