Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Method
he: שיטה

en: Style
he: סגנון

en: Changed
he: השתנה

en: Queue
he: תור
